Prasy krawędziowe- sprzedaż i serwis

Odpowiedni park maszynowy to nie tylko efektywna i zyskowna produkcja. W połączeniu z odpowiednim zespołem to także wysokiej jakości produkty oraz zadowoleni klienci. Właśnie dlatego warto postawić na serwis pras krawędziowych, który dostarczy najlepsze rozwiązania i zadba o istniejący park maszynowy. Nasi specjaliści chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, a w ofercie można znaleźć urządzenia najwyższej jakości.

Sprzedaż pras krawędziowych

Prowadzimy sprzedaż maszyn do obróbki plastycznej metali, głównie pras krawędziowych i gilotyn, a także niezbędnych narzędzi i podzespołów. W naszej ofercie posiadamy między innymi urządzenia tureckiej firmy Alpmac. Dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań, oraz podzespołów sprawdzonych (głównie niemieckich) marek prasy CNC firmy Alpmac słyną nie tylko ze swojej niezawodności, ale także bardzo dużej precyzji gięcia.

W ofercie sprzedaży posiadamy także urządzenia firmy Ermaksan, także oparte o sprawdzone podzespoły znanych i uznanych marek, które gwarantują niezawodność pracy. W połączeniu z przyjaznym systemem CNC prasy firmy Ermaksan chwalone są zarówno przez właścicieli, jak i operatorów tych maszyn.

Uzupełnieniem naszej oferty są gilotyny, zarówno te hydrauliczne, jak i mechaniczne, oraz wszystkie niezbędne w pracy narzędzia. W naszej ofercie znajdują się zarówno nowe, jaki i używane maszyny do obróbki plastycznej.

By urządzenia działały jak najdłużej

Niezawodność urządzeń to nie tylko wybór odpowiedniego modelu i marki, ale także odpowiednia dbałość już posiadany sprzęt. Odpowiedni serwis Ermaksan czy Alpmac, to nie tylko naprawy w przypadku awarii.
Serwis krawędziarek powinien obejmować również rutynowe czynności związane z czyszczeniem, smarowaniem i wymianą części lub podzespołów w odpowiednich przedziałach czasu.

Oferowane przez nas usługi serwisowe obejmują zarówno te nagłe przypadki wynikające z awarii, jak i opiekę i konserwację istniejącego parku maszynowego. Doświadczenie naszych pracowników połączony z regularnym serwisem pozwala uniknąć wielu kosztownych awarii oraz zachować najwyższą jakość wytwarzanych produktów.